Försäljning
| Varumärke | N1NORDIC |
|---|---|
| Serie | FERRA |
| Färg | Krom |
| Produktkod | BL21058105 |
| Antal i en låda | 4 |
| Bitar i kartong | 4 |
| Piplängd | 177 mm |
| Piphöjd | 228 mm |
| Weight | 3000 g |
|---|
Be the first to review “Ferra Hög Täckbank-Krom” Cancel reply
| Varumärke | N1NORDIC |
|---|---|
| Serie | FERRA |
| Färg | Krom |
| Produktkod | BL21058105 |
| Antal i en låda | 4 |
| Bitar i kartong | 4 |
| Piplängd | 177 mm |
| Piphöjd | 228 mm |
| Weight | 3000 g |
|---|
Your Cart is Empty
Fortsätt handla
Reviews
There are no reviews yet.