Grohe Köksblandre Bauedge Med Diskmaskinsa
Original price was: 2500,00 kr.2000,00 krCurrent price is: 2000,00 kr.
(In Stock)
Ettgreppsblandare för ett unikt kök!
Köksblandare med diskmaskinsvstängning samt flexibla anslutningsslangar med 3/8″ mutter.. Med den enkla installationssystem kan du montera blandaren på nolltid. Tack vare GROHE SilkMove®-insatstekniken rör sig greppet extremt mjukt och kan användas utan ansträngning under hela sin livslängd.
Den medelhöga pipen med 140° svängområde ger extra flexibilitet när det gäller att fylla på eller diska höga kastruller. Den kromade GROHE StarLight®-ytbehandlingen gör den fantastiskt enkel att rengöra: en snabb avtorkning med en mikrofibertrasa är allt som krävs för att hålla den fläckfri och skinande.
Funktioner & Egenskaper
Medelhög pip
Etthålsmontage
GROHE Zero isolerade inre vattenvägar – bly- och nickelfri
GROHE SilkMove 35 mm keramikinsats
GROHE StarLight kromyta
GROHE QuickFix snabbt installationssystem
Inställbar flödesbegränsare
Ingår till köksblandaren
Flexibla anslutningsslangar
Diskmaskinsavstängning
Tillbehör att köpa till
Anslutningskopplingar
| Varumärke | N1NORDIC |
|---|---|
| Serie | GROHE |
| Produktkod | 1380003 |
| Vikt | 2.350000 |
| Teknikritning | |
| Höjd | 24,5 cm |
| Svängbar pip | Ja |
| Styrning | Ettgrepp |
| Lägsta tryck | 1,0 bar |
| Nettovikt | 2.115 |
| Weight | 3000 g |
|---|




Reviews
There are no reviews yet.