Försäljning
| Varumärke | N1NORDIC |
|---|---|
| Serie | DANTE |
| Färg | Mattsvart |
| Produktkod | BL21070508 |
| Antal i en låda | 4 |
| Bitar i kartong | 4 |
| Piplängd | 160 mm |
| Piphöjd | 220 mm |
| Weight | 3000 g |
|---|
Be the first to review “Hög Tävtsblandare – Matt Svart” Cancel reply
| Varumärke | N1NORDIC |
|---|---|
| Serie | DANTE |
| Färg | Mattsvart |
| Produktkod | BL21070508 |
| Antal i en låda | 4 |
| Bitar i kartong | 4 |
| Piplängd | 160 mm |
| Piphöjd | 220 mm |
| Weight | 3000 g |
|---|
Your Cart is Empty
Fortsätt handla
Reviews
There are no reviews yet.