Försäljning
Köksblandare – Matt Svart
2500,00 kr Original price was: 2500,00 kr.2000,00 krCurrent price is: 2000,00 kr.
BE11070507 KÖKSBLANDARE – MATT SVART
(In Stock)
Categories: Kök & Bad, Köksblandare
Tags: bad, badrum, blandare, handfat, kök, Köksblandare, n1nordic, Tvättställ, Tvättställ & handfat
| Varumärke | N1NORDIC |
|---|---|
| Serie | DANTE |
| Färg | Mattsvart |
| Produktkod | BE11070507 |
| Antal i en låda | 4 |
| Bitar i kartong | 4 |
| Piplängd | 187 mm |
| Piphöjd | 335 mm |
| Weight | 3000 g |
|---|
Be the first to review “Köksblandare – Matt Svart” Cancel reply




Reviews
There are no reviews yet.