Försäljning
Tvättställ handfat Motto – Bänkbänk Tättställ Enkel Hål
Original price was: 8570,00 kr.7990,00 krCurrent price is: 7990,00 kr.
MOTTO KVADRAT COUNT.TOP WB. 42 cm UTAN HÅL VIT
(In Stock)
| Varumärke | N1NORDIC |
|---|---|
| Serie | MOTTO |
| Färg | Vit |
| Produktkod | MTLG04201FD1W5000 |
| Märkstorlek | 42 cm |
| Produktmått | 420x420mm |
| Box Dimension | 15*46*46 |
| Bitar per pall | 22 |
| Kvantitet per pall | 44 |
| Bruttovikt | 12,10 |
| Nettovikt | 10,60 |
| Weight | 7000 g |
|---|




Reviews
There are no reviews yet.