Försäljning
Tvättställ handfat Motto – Fyrkantig Bänk Täckställ Utan Hål
Original price was: 8990,00 kr.8350,00 krCurrent price is: 8350,00 kr.
(In Stock)
| Varumärke | N1NORDIC |
|---|---|
| Serie | MOTTO |
| Färg | Vit |
| Produktkod | MTLG03801FD0W5000 |
| Märkstorlek | 38cm |
| Produktmått | 380x380mm |
| Box Dimension | 15*46*46 |
| Bitar per pall | 22 |
| Kvantitet per pall | 44 |
| Bruttovikt | 8.90 |
| Nettovikt | 7.40 |
| Weight | 7000 g |
|---|




Reviews
There are no reviews yet.